Бухгалтерський облік

- спрямований на повну комп'ютарізацію бухгалтерського, економічного та кадрового відділів. Програма дозволяє вирішити питання повної автоматизації бухгалтерського обліку, починаючи з формування первинних документів, розрахунку заробітної платні, складського обліку, і закінчуючи отриманням "Головної книги" та "Балансу підприємства".

Програмний комплекс повністю враховує специфіку бухгалтерського обліку в бюджетних організаціях. Формування звітів відбувається згідно з типовими формами затвердженими наказами Державного казначейства України, Міністерства фінансів України, Національного банку України та Державного комітету статистики України.
  Наш комплекс має простий і зрозумілий інтерфейс, широку систему допомоги, надійний та зручний в роботі.

Служба крові

– це повномаштабне інтегроване рішення автоматизації обліку донорів. Програма дозволяє вирішити всі аспекти роботи: від занесення картки первинного донора та сдачі крові до формування вихідних статистичних звітів лише за допомогою однієї програми.
  Програмний комплекс "Служба крові" повністю враховує специфіку роботи служби крові: від відділу комплектування донорських кадрів до відділу заготівлі крові та експедиції. Всі необхідні звіти роздруковуються в повній відповідності з типовими формами затвердженими Міністерством охорони здоров'я України.
  Програма ідеальна для автоматизації як обласних станцій переливання крові, так і відділів переливання крові. Детальніше

Автоматизація лікарського кабінету

- програмно-технічний комплекс, розроблений для полегшення роботи у лікарському кабінеті. Це автоматизована система ведення графіку прийому пацієнтів та медичних карток з історією хвороби.

- спрямований на повну комп'ютарізацію усіх медичних установ міста задля повного звіту медичної допомоги.